Influencer marketing

Influencer marketing? A co to takiego?

Pewnie już wiesz, że niektórzy inflencerzy kasują niezłe sumy za pokazanie produktu na swoim profilu. Ale czy to sprzedaje? Hmm… od tego właśnie jest influencer marketing!

Przeanalizujemy, zmierzymy, zweryfikujemy i dopiero wtedy doradzimy Ci z kim i jaką współpracę opłaca się podjąć.

Nie każdy Influencer ma influence

Kojarzysz te konta na Instagramie, które kiedyś wydawały Ci się ciekawe, jednak teraz stały się tylko słupami ogłoszeniowymi? Zastanów się, czy kupujesz coś z ich polecenia, mimo że mają tak wiele odbiorców. Klucz tkwi w odpowiednim dobraniu osoby do grupy docelowej. I w tym właśnie Ci pomożemy!

Forma też ma znaczenie

Instagramerka czytająca do snu butelce płynu do prania? Pusta butelka po napoju, którą Youtuber ma wyrzucić do kosza? Nie wiemy, kto wymyśla tak absurdalne współprace, ale… nie byliśmy to my! Zadbamy o to, aby promocja była naturalna i wpisująca się w DNA Twojej marki.

Umowa to podstawa

Znasz te historie o wysłanym towarze w barterze i postach, które nigdy się nie pojawiły? Kto nie zna! Dlatego zostaw negocjacje i formalności nam! Dzięki temu będziesz mieć pewność, że reklama zostanie opublikowana w formie, która Ci odpowiada oraz – co ważne: będzie zgodna z prawem! (Tak, na Insta też grasuje UOKiK)

Wyniki trzeba rozliczyć

Nie oszukujmy się: po to płacisz za marketing, aby mieć z niego wyniki. Z nami masz pewność, że jeszcze przed podjęciem współpracy określimy z Tobą KPI kampanii, sposób mierzenia skuteczności i oczekiwane wyniki. Influencer “nie dowozi”? Odpowiednie zapisy w umowie zabezpieczą Twoje interesy!

Czy stać Cię na influencer marketing?

Nie musisz dysponować milionowymi budżetami, aby zacząć reklamować się w ramach influencer marketingu. Dobierzemy współprace dopasowane do Twoich potrzeb.

Nie tylko Trójmiasto

Mieścimy się w Gdyni i tu działamy, ale od czego jest zoom i Skype? Daj nam znać, jakie są Twoje potrzeby, a my postaramy się dopasować się do Ciebie!

social media trójmiasto

Masz gotowy brief? A może jeszcze nie wiesz, czego potrzebujesz? Doradzimy. Śmiało!