Filmy reklamowe

Chcesz być na czasie? Zacznij robić filmy reklamowe!

Reelsy, TikToki, Storisy, Youtuby, VOD – nieważne, na której platformie “siedzą” Twoi klienci – wszyscy oni tak naprawdę oglądają krótkie filmy reklamowe!

Czy zauważyłeś, że spada Ci zaangażowanie pod dobrymi postami czy świetnymi artykułami, za to rolka Twojej konkurencji bije rekordy? To dlatego, że odbiorcy przestawili się na format video. Jeśli nie chcesz zostać w tyle – zamów filmy reklamowe w dowolnej formie.

Spoty telewizyjne

Wstyd się przyznać, ale robimy marketing już tak długo, że pamiętamy czasy, kiedy liczyła się tylko reklama TV 🙂 Możesz więc śmiało nam zaufać – pracowaliśmy dla największych graczy, na pisaniu scenariuszy starliśmy niejedną klawiaturę. Polecimy Ci też najlepszych (i wcale nie najdroższych) producentów i reżyserów.

Filmy reklamowe do Internetu

Doświadczenie zdobyte na planach reklam telewizyjnych przekuwamy na produkcję filmów reklamowych do kampanii internetowych. Niższy budżet absolutnie nie oznacza dla nas niższej jakości. Przekonaj się, jak dużą rozpoznawalność Twojej marce może dać dobra kampania video w internecie.

Video na media społecznościowe

Pewnie już zauważyłeś, jak najpopularniejsze media społecznościowe “tną” zasięgi zwykłych postów. Tymczasem Ty nie chcesz, bądź nie umiesz robić filmików, a szkoda: Reelsy, TikToki i Stories mogą być dla Ciebie świetnymi kanałami pozyskania nowych klientów! Zgłoś się do nas! Zrobimy to za Ciebie.

Filmy produktowe i korporacyjne

Potrzebujesz video, pokazującą możliwości Twojego specjalistycznego produktu? A może chcesz przyciągnąć nowych pracowników do swojej firmy. Daj nam znać! Pokażemy Ci, że filmy produktowe i korporacyjne nie muszą być nudne!

Filmy reklamowe nie za miliony

Śmiało potrafi dopasować działania zarówno dla dużych graczy, jak i lokalnego biznesu! Wspólnie określimy czego potrzebujesz i sprawimy, że budżet będzie się spinał.

Nie tylko Trójmiasto

Mieścimy się w Gdyni i tu działamy, ale od czego jest zoom i Skype? Daj nam znać, jakie są Twoje potrzeby, a my postaramy się dopasować się do Ciebie!

social media trójmiasto

Masz gotowy brief? A może jeszcze nie wiesz, czego potrzebujesz? Doradzimy. Śmiało!