SOCIAL MEDIA

Agencja, która ogarnie social media za Ciebie!

Śmiało to agencja, która ogarnie Twoje social media całościowo – od strategii, poprzez przygotowanie contentu, po całościową obsługę, z odpowiadaniem na wiadomości włącznie.

Nie musisz już pamiętać o nowym poście na Facebooka, rolce na Instagrama i TikToka, odpowiedzi na wiadomości na messegnerze i komentarze… Zrobimy to za Ciebie, dzięki czemu Ty zyskasz czas na prowadzenie biznesu!

Facebook

Podobno, jeśli czegoś nie ma na Fecbooku, to nie istnieje. Chociaż sporo ostatnio mówi się o tym, że ta platforma odejdzie do lamusa, to wciąż trzyma się nieźle i jest świetnym kanałem do pozyskiwania nowych klientów. Nie wiesz jak to zrobić? Poprowadzimy Cię do świetnych wyników.

Instagram

Instagram to już nie tylko zdjęcia śniadań i stylizacji. To potężna platforma sprzedażowa, na której powinien znaleźć się Twój biznes, aby zarabiać! Nie masz czasu na codzienne wstawianie stories i rolek? Spokojnie! Potrafimy w niezłe video 😉

LinkedIn

Twoja usługa lub produkt skierowany jest do wysokiej klasy specjalistów? A może chcesz zbudować swoją markę osobistą jako ekspert w danej dziedzinie? LinkedIn jest właściwym narzędziem. Pomożemy opakować Twoją merytoryczną wiedzę w treści, które przyciągną obserwatorów.

TikTok

Nie wchodzisz na Tik Tok, bo kojarzy Ci się z rozrywką dla dzieciaków? Dodatkowo przeraża Cię nagrywanie video? Pozwól nam sprawdzić, czy nie ma tam jednak Twoich potencjalnych klientów! Nie przegap swojej szansy na budowanie rozpoznawalności w jednej z najszybciej rosnących platform.

Social media pod kontrolą

Nasza agencja sprosta zarówno wymaganiom dużych graczy, jak i lokalnego biznesu! Wspólnie określimy czego potrzebujesz i dopasujemy do tego działania oraz budżet.

Nie tylko Trójmiasto

Mieścimy się w Gdyni i tu działamy, ale od czego jest zoom i Skype? Daj nam znać, jakie są Twoje potrzeby, a my postaramy się dopasować się do Ciebie!

agencja social media trójmiasto

Masz gotowy brief? A może jeszcze nie wiesz, czego potrzebujesz? Doradzimy. Śmiało!