Copywriting

Wiesz, że copywriting sprzedaje?

Dobry copywriting to nie zwykłe teksty! To wyższa sprzedaż Twoich produktów, zaangażowanie użytkowników w social mediach i lepsza widoczność Twojej strony w Google!

Chcesz się przekonać, jak to działa, to pisz Śmiało! Przygotujemy bezpłatną analizę Twoich potrzeb i wycenę.

Naming

Nazwy dla firm, produktów, salonów kosmetycznych i restauracji… Możesz powiedzieć, że nie ważne jak się nazywa Twój biznes, liczy się co robisz, jednak uwierz nam – chwytliwy naming wiele Ci ułatwi. Chociażby pozwoli potencjalnym klientem szybko Cię zapamiętać. Daj swojej firmie szansę na dobre imię!

Copywriting kreatywny

Piszesz teksty, ale brakuje im efektu “wow”? A może potrzebujesz scenariusza do video, spotu radiowego, chwytliwego sloganu? No to Śmiało! Nasi copywriterzy są kreatywni i z chęcią podzielą się z Tobą swoimi pomysłami. Niezależnie czy reprezentujesz dużą korporację, czy początkujący biznes – nasz język komunikacji będzie dla Ciebie odpowiedni.

Copywriting SEO

Na pierwszy rzut oka treści na Twojej www są czytelne i przejrzyste, jednak jakoś Twoja konkurencja ciągle jest wyżej od Ciebie. Może się tak dziać dlatego, że roboty Google czytają zupełnie inaczej niż ludzie. Sprawimy, żeby Twoja witryna była czytelna i dla ludzi, i dla robotów. Dodatkowo załatwimy Ci całościowy, bezpłatny audyt SEO.

Teksty do poligrafii

Chociaż od lat słyszymy, że w marketingu liczy się Internet, to wciąż wiele branż potrzebuje materiałów drukowanych: ulotka, elegancki folder czy przejrzysta oferta potrafią zdziałać cuda w sprzedaży. Gwarantujemy, że nasze teksty będą nie tylko chwytliwe, ale także poddane starannej korekcie merytorycznej i językowej.

Copywriter? Na co to komu?

Nasza agencja sprosta zarówno wymaganiom dużych graczy, jak i lokalnego biznesu! Wspólnie określimy czego potrzebujesz i dopasujemy do tego działania oraz budżet.

Nie tylko Trójmiasto

Mieścimy się w Gdyni i tu działamy, ale od czego jest zoom i Skype? Daj nam znać, jakie są Twoje potrzeby, a my postaramy się dopasować się do Ciebie!

social media trójmiasto

Masz gotowy brief? A może jeszcze nie wiesz, czego potrzebujesz? Doradzimy. Śmiało!