Projektowanie graficzne

Potrzebujesz świeżych grafik? Nasze są rześkie jak Gdynia!

Dobrych i przyciągających wzrok grafik nie musisz szukać daleko – zobacz co ma do zaoferowania Gdynia!

Logo, szyld, ulotka, a może całościowa identyfikacja wizualna czy duża kampania crossmediowa? Daj nam znać, a my przygotujemy świetną ofertę. Nasi Graficy mają doświadczenie w pracy projektowej dla bardzo różnych branż i marek.

Grafiki dla biznesu

Startujesz z własną firmą i potrzebujesz logotypu, szyldu lub wizytówki? Napisz do nas, a zadbamy o to, aby Twój biznes został zauważony. Przygotujemy dla Ciebie również Księgę znaku i identyfikację wizualną, abyś miał pewność, że Twój znak rozpoznawczy zawsze będzie rozpoznawalny.

Grafiki do social media

Samodzielnie prowadzisz swoje media społecznościowe, jednak masz wrażenie, że grafikom “brakuje tego czegoś”. Z przyjemnością zaprojektujemy dla Ciebie unikalne i wyróżniające Cię szablony, które z łatwością wykorzystasz w swojej komunikacji oraz zachwycisz nimi odbiorców.

Poligrafia

Potrzebujesz ulotki lub eleganckiego folderu reklamowego? Nasi graficy z przyjemnością zaprojektują je dla Ciebie. Mamy także doświadczenie w przygotowaniu i produkcji materiałów wystawienniczych: roll upów, standów i ścianek. Z takimi materiałami wyróżnisz się na każdych targach i eventach!

Dedykowany grafik

Jeśli nie masz swojego Zespołu Marketingu, to usługa “Grafik na godziny” jest idealna dla Ciebie, a dzięki technologii Gdynia jest bliżej niż myślisz 🙂 Możemy zapewnić Ci dobrą stawkę, jasne zasady współpracy i najwyższą jakość projektów… A Ty? Nie tracisz czasu i nerwów briefując kolejnego freelancera!

Kto korzysta z naszych grafik?

Nasza agencja sprosta zarówno wymaganiom dużych graczy, jak i lokalnego biznesu! Wspólnie określimy czego potrzebujesz i dopasujemy do tego działania oraz budżet.

Nie tylko Gdynia

Mieścimy się w Gdyni i tu działamy, ale od czego jest zoom i Skype? Daj nam znać, jakie są Twoje potrzeby, a my postaramy się dopasować się do Ciebie!

grafik gdynia

Masz gotowy brief? A może jeszcze nie wiesz, czego potrzebujesz? Doradzimy. Śmiało!