na zdjęciu widać okulary, mapę i sandały, co nawiązuje do tematu wpisu - reklamy o wakacjach

Reklamy o wakacjach – przegląd

Pewnie nie będziemy zbyt oryginalni. Ale udało nam się wyszperać kilka marketingowych perełek i chcemy Wam je pokazać. Może wprowadzimy i siebie i Was w letni klimat. Jeśli urlop jeszcze przed Wami, przyda Wam się taki nastrój. A jeżeli już jesteście po, to cóż, pozostaje powspominać go z łezką w oku 😉 Zapraszamy na przegląd, w którym główną rolę grają reklamy o wakacjach.

Nieważne jak i gdzie, ważne z kim

Wakacje i ogólnie wyjazdy można spędzać na wiele różnych sposobów. Czasem spotykają nas podczas nich różne niespodzianki, nie zawsze pozytywne. Ale wszystko okazuje się przygodą, jeśli ma się obok odpowiednie osoby. No i Żywca, bo to reklama właśnie tej marki 😉 My podzielamy opinię, że najważniejsze, aby mieć “z kim”, a Wy?

https://youtu.be/Tk-CYd-Rn5w

Oszczędź sobie kłopotów

Wyjazd zaplanowany od A do Z, bez kłopotów i niespodzianek? Portal wakacje.pl podpowiada, że przy planowaniu wakacji warto zdać się na specjalistów. W ramach kampanii opublikowano trzy spoty, a w jednym z nich wykorzystano element humorystyczny, z którym może utożsamić się każdy opiekun psa. Kota w zasadzie też 😉

https://youtu.be/X5EXO7IQZpw

Tanio nie zawsze znaczy dobrze…

… choć oczywiście zdarzają się wyjątki. Zagraniczna strona airfasttickets.gr, na której można zakupić bilety na samolot, przekonuje, że właśnie takim wyjątkiem jest. Jednocześnie ostrzega, jak w innych przypadkach może zakończyć się wybór “tanio”.

https://youtu.be/JJPvNS0FrAQ

Jeśli coś jest dobre, to po co to zmieniać?

Marka Motel 6 ufa tej zasadzie. Czasy się zmieniają, ale Motel 6 jest dobry jak zawsze. To się nazywa ponadczasowa popularność 🙂

https://youtu.be/-fZBo12LkpQ

W kupie siła

Pewnie nieraz słyszeliście, że wyjścia/wyjazdy/powroty w grupie są bezpieczniejsze. Ale czy kiedykolwiek próbowały Was do tego przekonać zwierzaki? 😉 Oto reklama, która w niesztampowy, oryginalny i dosadny sposób pokazuje, że siła tkwi w grupie, także podczas podróżowania.

https://youtu.be/sx9iwwjVWzU

A jeśli lubicie reklamy ze zwierzętami (ktoś miałby ich nie lubić?), to zapraszamy do innych naszych wpisów:

przegląd reklam z pieskami

przegląd reklam z kotkami